Optocht Koningsdag 2023 – Doe mee!

Koningsdag 2023 komt eraan! En dat betekent: versierde karren & fietsen, ouderen avond in Oldenhaghen, een aubade, een feestterrein, vuurwerk en…….. Een Optocht!

 

De optocht is al jaar en dag één van de pronkstukken op Koningsdag in Ommen. Hij staat bekend om de geweldige creaties die scholen, bedrijven, verenigingen en andere deelnemers hebben tentoongesteld. Ook de buurtschappen en muziekverenigingen zijn daarin niet weg te denken.

 

Dit jaar organiseert de Oranjevereniging het net even iets anders. We roepen juist jou op om met een grootse versierde praalwagen deel te nemen aan de optocht. Ben jij onderdeel van een fanatieke groep bouwers, afkomstig uit:

  • een straat
  • een wijk
  • een vriendengroep
  • een (sport)vereniging, stichting of buurtschap
  • een groep ouders van kinderen op dezelfde school

…of ben jij op een andere manier verbonden met een groep enthousiastelingen? Meld je dan nu aan voor de optocht op Koningsdag 2023!

 

Wil jij meer informatie? Op woensdag 14 december tussen 19:00 en 20:00 uur organiseren we bij Tante Pos een inloopavond. Op deze avond praten we jou bij over alle ins en outs voor de deelname aan de optocht.

 

Liever direct aanmelden? Dat kan! Check https://www.oranjeverenigingommen.nl/optocht/ of de bovenstaande QR-code.

 

De inschrijving sluit op 1 januari 2023.